Kaszub Cup 2017 - podsumowanie (zdjęcia)

Nasza drużyna zajęła 3. miejsce w "Lidze Europy", czyli w generalnej klasyfikacji 9. miejsce (na 18 uczestniczących zespołów).

Pierwszego dnia wygraliśmy 1:0 z Dragonem Bojano (bramka Kacpra Laskowskiego), przegraliśmy 0:3 z Jaguarem I Gdańsk (który ostatecznie zajął 2. miejsce w całym turnieju), wygraliśmy 2:1 z Koroną Żelistrzewo (bramki: ), przegraliśmy 2:5 z Cartusią Kartuzy (gole: Paskal Czaja, ) oraz zremisowaliśmy 0:0 z Concordią Elbląg.

Drugi dzień rozpoczęliśmy od wysokiego zwycięstwa 4:0 nad Gwardią I Koszalin (Kacper Dymarczyk, ), następnie przegraliśmy 2:3 z GKS Linią (Dominik Bluma, ), zwyciężyliśmy 6:1 z Gwardią II Koszalin (3 x Kacper Laskowski, 2 x Kacper Dymarczyk, ) oraz odnotowaliśmy też zwycięstwo 2:0 nad Dragonem Bojano (Jakub Rompca, Kacper Mroziński) a w ostatnim meczu pechowo przegraliśmy 1:2 z GAP Spartą Gdańsk (remis dawałby nam 2. miejsce w "Lidze Europy").

Gratulujemy zawodnikom i dziękujemy rodzicom za gorące wsparcie i liczne pojawienie się w obu dniach turnieju!

Poniżej końcowa klasyfikacja turnieju:

"Liga Mistrzów":

4. KTS-K GOSRiT Kleba Luzino II
5. Chrobry Charbrowo
6. Korona Żelistrzewo

W TYM MIEJSCU zdjęcia z pierwszego dnia zawodów.

W TYM MIEJSCU obejrzą Państwo zdjęcia z rundy finałowej.