Lista rzeczy na obóz - Biały Bór (23-28 lipca)

Lista niezbędnych rzeczy:

1. Dokumenty : legitymacja szkolna, lista ewentualnych leków, które zawodnik przyjmuje (+ sposób dawkowania)!
2. Sprzęt sportowy :
- piłka,
- buty piłkarskie ("korki", buty do trenowania na sztucznym boisku - turfy/korki, buty do biegania, ewentualnie buty halowe),
- kąpielówki, klapki pod prysznic, ręcznik kąpielowy,
- ochraniacze,
- dresy treningowe (nie muszę być tylko klubowe),
- kilka sztuk koszulek treningowych, oba stroje meczowe (pasiaki i długi rękaw),
- kilka sztuk spodenek treningowych,
- kilka par getrów,
- odzież termoaktywna, ortalion, bluzy do treningu lub kurtka przeciwdeszczowa (w razie niesprzyjających warunków atmosferycznych),
3. Rzeczy osobiste : bielizna, przybory toaletowe do higieny, rzeczy do spania + inne wg. uznania.

WAŻNE!
Przypominamy o zabraniu piłki i odpowiedniej ilości sprzętu sportowego do treningów piłkarskich !

Prosimy o nie zabieranie zapasów żywności (SŁODYCZOM I SŁODKIM NAPOJOM/GAZOWANYM MÓWIMY "NIE" !, tak samo chipsów, paluszków słonych, orzeszków solonych itp.), wisiorków, naszyjników.

Użytkowanie telefonów będzie dopasowane w określonych godzinach.

Można zabrać na obóz gry planszowe, książki, małą poduszkę, ewentualnie konsolę do gier.

"KIESZONKOWE" - zawodnicy podczas obozu będą mieli możliwość zrobienia niewielkich zakupów w sklepie spożywczym (w zależności od postawy), prosimy jednak o nie przesadzanie z ilością pieniędzy.