OSTATNI LIGOWY TYDZIEŃ - informacje

1) Dzisiaj, tj. 6-czerwca, poniedziałek, trening wspólny dla obu grup 16:30-18:00 na boisku przy ul. Bukowej.

2) Środa, 8-ego czerwca, TRENING BIEGOWY, zbiórka 16:25 na stadionie, nie zabierać zbyt wiele rzeczy, bo przez mecz rocznika 2003 może być problem z szatnią. Obuwie płaskie, napój, bez ochraniaczy i bez piłki, odzież przewiewna, lekka.

3) W czwartek, 9-ego czerwca, 16:30-18:00 OBIE GRUPY RAZEM trening na stadionie.

4) Ostatnie mecze ligowe w sobotę (11-ego czerwca) na stadionie w Wejherowie: grupa nr 1 11:00 przeciwko Koronie Żelistrzewo (zbiórka godz. 10:00)/ grupa nr 2 12:30 przeciwko Iskrze Gdynia (zbiórka o 11:00, dopingujemy grupę nr 1). Grupa nr 1 zostaje po swoim spotkaniu OBOWIĄZKOWO dopingować grupę nr 2.

5) Od razu po obu tych spotkaniach zostajemy na trybunach stadionu i robimy podsumowanie rundy, w tym grill, przekąski, napoje. Obecność obowiązkowa wszystkich zawodników, którzy grali minimum w jednym meczu ligowym w tym sezonie. Miło byłoby, gdyby również wszyscy rodzice pojawili się około godziny 13:00-13:30 na stadionie.

6) Pan Damian Partyka zgłosił się na ochotnika do obsługi grill-a, z chęcią czekamy również na innych ochotników. Dobrze byłoby, gdyby Państwo dogadali się między sobą celem zrobienia np. sałatek, ciast. ZRZUCAMY SIĘ WSZYSCY PO 20 ZŁOTYCH DO TRENERÓW w środę i w czwartek. W piątek z panem Damianem pojadę po zakupy.

7) PRZERWA TRENINGOWA MIĘDZY SEZONAMI - WOLNE OD TRENINGÓW - OD 27 (poniedziałek) CZERWCA DO 10 LIPCA (niedziela). Start treningów 11 lipca (poniedziałek).

8) W związku z zamieszaniem składkowym w tym sezonie nastąpi zmiana w regulaminie - do piątego dnia każdego miesiąca będzie należało uiścić składkę za bieżący miesiąc, tj. pierwsza składka za miesiąc LIPIEC musi zostać uregulowana do 5-ego lipca.

9) Zatem do końca czerwca należy opłacić wszystkie zaległości, a więc za miesiąc MAJ i CZERWIEC.