Wygrana i porażka

Grupa nr 2, która wcześniej rozegrała swoje spotkanie, zwyciężyła nad UKS-em Wybrzeże Gdańsk 2:0 po bramkach Marcina Zielonki i niedzielnego solenizanta, który zrobił sobie miły prezent urodzinowy, Kacpra Mrozińskiego. Dzięki tym trzem punktom nadal plasujemy się na górze tabeli, mając taki sam bilans jak GTS Pruszcz oraz Gedania Gdańsk. Mecz mogliśmy ułożyć "pod siebie" już w pierwszej połowie, ale brakowało skuteczności. Z kolei dwie świetne sytuacje wybronił w tym meczu Bartek Grzenia, co miało duży wpływ na końcowy rezultat. Nasi zawodnicy wystąpili w tym spotkaniu w nowych, pasiastych strojach z nazwiskami, które udało się załatwić panu Jakubowi Szatkowskiemu z firmy Iskierka.

(mamy nadzieję, że cała grupa nr 1 również zainwestuje w taki sprzęt, koszt spodenek, getrów i koszulki to 70 zł)

Grupa nr 1 przegrała swój mecz w Lini, jednak trzeba zauważyć, że pojechaliśmy tam bardzo osłabieni z zaledwie jednym rezerwowym zawodnikiem. Zabrakło Pawła Zadrowskiego, Paskala Czaji, Arka Ekmanna i Szymona Radtke. Dodatkowo przed meczem kontuzji nabawił się Jasiu Pisała, a w trakcie spotkania ucierpieli Kuba Szcześniak, Oli Partyka czy Emil Kunz. Jednak zawodnicy zostawili pełno zdrowia na boisku, byli wytrwali i do końca walczyli o choćby jedną bramkę.

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2004):
5. kolejka - GKS Linia - Gryf I Wejherowo 6:0

Skład Gryfa: S.Wejer - K.Karbownik, K.Lawer, S.Marszała - J.Szcześniak, S.Godziński, O.Partyka - E.Kunz, M.Lewandowski oraz N.Gołąbek

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2004):
5. kolejka - Gryf II Wejherowo - UKS Wybrzeże Gdańsk 2:0

Bramki: M.Zielonka, K.Mroziński

Skład Gryfa: B.Grzenia - J.Rompca, O.Miotk, D.Blumaa - K.Dymarczyk, A.Czech, K.Gruba - M.Zielonka, K.Laskowski oraz K.Mroziński, D.Leja, M.Szatkowski, M.Szukieć, J.Padejasek