Lista rzeczy na obóz / informacje o ośrodku

Lista niezbędnych rzeczy:

Zbiórka wyjazdowa na obóz w poniedziałek (5 lutego) o godzinie 5:15 na parkingu za przy Filharmonii!

1. Dokumenty : legitymacja szkolna!
2. Sprzęt sportowy :
- piłka,
- buty piłkarskie (minimum 2 pary) (buty na halę, buty do trenowania na sztucznym boisku - turfy/korki, buty do biegania),
- kąpielówki, czepek, klapki pod prysznic, ręcznik kąpielowy (do ewentualnego wyjścia na basen/SPA),
- ochraniacze,
- dresy treningowe (nie muszę być tylko klubowe),
- koszulki treningowe (kilka), oba stroje meczowe (pasiaki i długi rękaw),
- spodenki treningowe (kilka),
- kilka par getrów,
- ortalion lub kurtka przeciwdeszczowa (jeśli ktoś ma dwie sztuki lub więcej to jak najbardziej, gdyż przewidziane są dni, gdzie trzykrotnie będziemy trenować na dworze),
- rękawiczki, czapka, komin na szyję (szalik), odzież termoaktywna do treningów na świeżym powietrzu (te przedmioty OBOWIĄZKOWO),
3. Rzeczy osobiste : ciepłe ubranie zimowe (kurtka, szalik, czapka, rękawiczki, buty zimowe), inne wg. uznania rodziców.

Nie zapomnijcie o : piżamie, klapkach/kapciach, skarpetach, bieliźnie osobistej, przyborach toaletowych - szamponie, mydle, chusteczkach, itp.

WAŻNE!
Przypominamy o zabraniu piłki i odpowiedniej ilości sprzętu sportowego do treningów piłkarskich (obowiązkowo osobne pary butów do treningu na boisku - turfy/korki i na sali).

Prosimy o nie zabieranie zapasów żywności (SŁODYCZOM I SŁODKIM NAPOJOM MÓWIMY "NIE" !), wisiorków, naszyjników.

Użytkowanie telefonów będzie dopasowane w określonych godzinach.

Można zabrać na obóz gry planszowe. puzzle, książki, małą poduszkę.

Jeżeli dziecko na stałe przyjmuje jakieś lekarstwa (np. na alergię) prosimy o podanie dokładnych informacji o sposobie dawkowania leku trenerom.

Zawodnicy podczas obozu będą mieli możliwość zrobienia niewielkich zakupów w sklepie spożywczym (w zależności od zachowania), prosimy jednak o nie przesadzanie z ilością pieniędzy (tzw. kieszonkowego).

OBÓZ PIŁKARSKI - ZIMOWY

NIECHORZE - OŚRODEK "MEWA"

5-10 LUTY 2018

Niechorze – nadmorska miejscowość leżąca na Pobrzeżu Szczecińskim na wybrzeżu Trzebiatowskim. Występuje tutaj niepowtarzalny, leczniczy mikroklimat na który składają się: szerokie, piaszczyste plaże, lasy sosnowo – brzozowe oraz czyste morskie powietrze.Ośrodek Wypoczynkowy „MEWA”położony jest około 300 m od infrastruktury sportowej.

Zaplecze Sportowe:

• Hala sportowa 36m x 18m
  • Boisko do piłki nożnej z murawą sztuczną 95m x 60m
  • Bieżnia lekkoatletyczna 2 tory 360 m
  • Siłownia (w Hotelu))
  • Korty tenisowe

Dodatkowe atrakcje:

• Kulig, ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek
  • Basen (odnowa biologiczna) w Ośrodku Sandra

W cenie pobytu zapewnione:

• Zakwaterowanie w pokojach 3, 4 osobowych z węzłem sanitarnym, TV
  • Wyżywienie trzy posiłki dziennie + podwieczorek
  • Sala z projektorem
  • Wi-Fi
  • Opieka pielęgniarki
  • Ognisko z pieczeniem kiełbasek
  • Treningi na hali oraz na boisku sztucznym
  • Basen (odnowa biologiczna)
  • Sparingi
  • Koszulka treningowa
  • Autokar (tam i z powrotem)
  • Woda

Więcej informacji oraz zdjęcia ośrodka TUTAJ ! KLIKNIJ !