!!! WAŻNE !!!

1) 21-ego sierpnia (wtorek) 15:00 - 16:00 w "Elektryku" będzie dr Rusek, który przeprowadzi badania okresowe zawodników -  proszę pamiętać o tym, kto musi dostarczyć badania krwi, moczu i EKG plus oczywiście wzrost, waga i ciśnienie zapisane na kartce!

2) Do końca przyszłego tygodnia (najlepiej do soboty 25-ego sierpnia) WSZYSCY WPŁACAJĄ na konto klubowe, do mnie osobiście na treningu lub do pana Jakuba Szatkowskiego po 100 złotych na nowy sprzęt meczowy ! Jest to OBLIGATORYJNA decyzja rodziców, więc proszę o konsekwencję, żeby już na kolejny mecz po tym terminie wszyscy chłopacy mieli jednakowe stroje. Koszulki treningowe zamówimy w przyszłym tygodniu, więc kto potrzebuje, niech napisze mi krótką wiadomość z rozmiarem na Messenger'ze lub sms-em (z podpisem dla kogo) - chwilowo dalej mam zastępczy telefon i brak numerów, od wtorku powinienem "wrócić" do żywych.