Weekend ze zmiennym szczęściem / rozkład tygodnia

W sobotę nasi zawodnicy z grupy nr 1 przegrali na wyjeździe z Arką Gdynia SI 0:2. Wystąpiliśmy w składzie : M.Pawłowski, O.Miotk, K.Mroziński, D.Bluma, J.Padejasek, A.Czech, M.Szatkowski, M.Fuhrmann, D.Leja, P.Szczepanowski, D.Benkowski, M.Szukieć, S.Godziński, K.Gruba, J.Socha, P.Zadrowski. Po tym spotkaniu zajmujemy 9. miejsce w tabeli.

Z kolei w niedzielę gracze z grupy nr 2 odnieśli drugie zwycięstwo z rzędu, ponownie strzelając aż cztery bramki! Pokonaliśmy na własnym boisku Lidera Dębogórze 4:0. Bramki zdobyli: Kacper Dymarczyk, Michał Lewandowski, Arkadiusz Ekmann oraz Marcin Zielonka. Skład: B.Grzenia, P.Zalewski, K.Karbownik, P.Koszałka, M.Rzeppka, M.Zielonka, A.Ekmann, K.Dymarczyk, M.Lewandowski, K.Lawer, S.Marszała, O.Partyka, D.Kotniewicz, J.Pisała, S.Wejer, M.Zielonka. Po tym meczu zajmujemy 5. miejsce w tabeli.

Ktoś omyłkowo zabrał w niedzielę żółtą, klubową koszulkę Masita (nie tą z obozu, ale tak samo wyglądającą) - prośba o zwrot.

NA GŁÓWNEJ STRONIE POWSTAŁA ZAKŁADKA BADANIA LEKARSKIE - prosimy o zapoznanie się z datami końca badań lekarskich i odbieranie kart od trenerów i uaktualnianie badań.

Zajęcia w tym tygodniu:

Poniedziałek - obie grupy 16:30-18:00 boisko przy ul. Bukowej,

Środa - obie grupy 16:30-18:00 stadion Gryfa,

Czwartek - 16:30-18:00 grupa nr 2, 18:00-19:30 grupa nr 1 - boisko przy "Elektryku".

Sobota - grupa nr 1 - 11:00 mecz na stadionie Gryfa, zbiórka godz. 10:00. Przeciwnik: Orkan Rumia MKS.

Sobota - grupa nr 2 - 17:00 mecz w Gdyni, zbiórka godz. 16:00. Przeciwnik: Cisowa Gdynia.