Wyniki weekendowych spotkań

Ze zmiennym szczęściem zaprezentowali się nasi zawodnicy w weekendowych meczach ligowych. Grupa nr 1 wysoko przegrała we Władysławowie z faworytem rozgrywek i z pewnością wyciągnie wnioski z takiej lekcji, niestety wypadł nam z kadry na prawie dwa miesiące Mati Puczydłowski z powodu złamania ręki i czekamy cały czas na Michała Lewandowskiego, bez tych dwóch zawodników mamy mały problem z obsadą w ataku.

Grupa nr 2 w bardzo zaciętym i wyrównanym meczu zdobyła punkt z GTS-em Pruszcz. Obie ekipy stworzyły sobie wiele sytuacji podbramkowych, w których zabrakło zimnej krwi w wykończeniu. Jeszcze dużo pracy przed nami, ale wydaje się, że możemy być czołową drużyną tej ligi.

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2004):
3. kolejka – MKS Władysławowo – Gryf I Wejherowo 9:0

Skład Gryfa: S.Wejer – K.Karbownik, K.Lawer, S.Marszała – A.Ekmann, P.Czaja, P.Zadrowski – S.Godziński, J.Szcześniak oraz E.Kunz, O.Partyka, J.Pisała, N.Gołąbek

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2004):
3. kolejka – Gryf II Wejherowo – GTS Pruszcz Gdańsk 0:0

Skład Gryfa: M.Pawłowski – K.Mroziński, O.Miotk, D.Bluma – J.Rompca, M.Szukieć, M.Szatkowski – M.Zielonka, K.Dymarczyk oraz B.Grzenia, J.Padejasek, A.Czech, K.Gruba, D.Leja, K.Laskowski