Miniony weekend i nadchodzący tydzień

W sobotę grupa nr 2 po bardzo dobrym spotkaniu przegrała 2:4 z liderem tabeli Gdyńską AP Dąbrowa. Bramki dla naszej ekipy zdobyli Arkadiusz Ekmann oraz Michał Lewandowski. W dalszym ciągu zajmujemy 5. miejsce w tabeli.

Grupa nr 1 w niedzielnym spotkaniu, również po dobrym występie, uległa Stolemowi Gniewino 1:2. Bramkę honorową zdobył Mateusz Fuhrmann. Ta grupa zajmuje 8. lokatę w tabeli.

Warto dodać, że oba zespoły przeciwników nie grały ładnego futbolu, a jedynie wykopywały piłkę czy to od obrońców czy od bramkarza, grając popularną "lagę", a nasi zawodnicy starali się grać piłką po ziemi i konstruować akcje, także taka postawa cieszy nas jak najbardziej.

Rozkład tygodniowy

! MECZ ŚRODOWY GRUPY NR 1 ZOSTAJE PRZEŁOŻONY NA 4-EGO LISTOPADA (środa) na godzinę 16:00 i zostanie rozegrany w MOSTACH !

Poniedziałek - 16:30-18:00 obie grupy,boisko przy ul. Bukowej.

Środa obie grupy 16:30-18:00 boisko za Wojskiem (Ośrodek Szkolno-Wychowawczy)

Czwartek 16:30-18:00 grupa nr 2, 18:00-19:30 grupa nr 1 - boisko przy Elektryku.

Sobota grupa nr 2 9:00 mecz z Iskrą Gdynia, w Gdyni na MOSiRze, tam gdzie ostatnio był mecz z Cisową Gdynia. Zbiórka 8:15.