Pierwszy tydzień listopada

W minioną sobotę grupa nr 2 zakończyła rundę jesienną tego sezonu, meczem w Gdyni. Przeciwnikiem była Iskra Gdynia - zremisowaliśmy 1:1 po bramce Kacpra Dymarczyka, mimo, że stworzyliśmy sobie więcej sytuacji podbramkowych. Wystąpiliśmy w składzie: B.Grzenia – P.Koszałka, P.Zalewski, K.Karbownik, K.Lawer, M.Zielonka, M.Rzeppka, A.Ekmann, K.Dymarczyk, J.Pisała, S.Wejer, J.Jóźwik, D.Ewald.

Po tym remisie niestety spadliśmy w ligowej tabeli o jedno miejsce i na koniec rundy zajęliśmy 6. lokatę z dorobkiem 11 punktów w 9 spotkaniach (3 zwycięstwa, 2 remisy oraz 3 porażki, bramki 16-21).

Grupa nr 1 swój zaległy mecz rozegra o 16:00 w najbliższą środę w Mostach.

TRENING TEGO DNIA DLA POZOSTAŁYCH ZAWODNIKÓW NIE ODBĘDZIE SIĘ.

Za tydzień (11 listopada - święto) trening również się nie odbędzie, a wszystkie roczniki Gryfa zobowiązane będą uczestniczyć w przemarszu niepodległościowym - informacje wkrótce.

Zajęcia dzisiaj (poniedziałek) 16:30-18:00 boisko przy ul. Bukowej

Czwartek 16:30-18:00 oraz 18:00-19:30 boisko przy "Elektryku".