Pewne zwycięstwo w Mostach!

W zaległym meczu w ramach 9. kolejki w rozgrywkach Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 1 nasi zawodnicy odnieśli bardzo okazałe zwycięstwo na wyjeździe (1:5), gdzie przeciwnikiem był zespół Sztormu Mosty. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Kuba Padejasek, Mati Fuhrmann, Dominik Bluma, Kamil Gruba oraz Dominik Leja. Wystąpiliśmy w następującym składzie: P.Szczepanowski, M.Pawłowski, D.Bluma, O.Miotk, K.Mroziński, M.Szukieć, M.Szatkowski, K.Gruba, A.Czech, J.Padejasek, M.Fuhrmann, P.Zadrowski, D.Leja, D.Benkowski, J.Socha, F.Rutkowski, J.Rompca.

Zabrakło jedynie Seby Godzińskiego, któremu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Dzisiaj zajęcia w grupach na boisku koło "Elektryka": 16:30-18:00 grupa nr 2, 18:00-19:30 grupa nr 1.

W sobotę grupa nr 1 rozegra swój mecz na boisku na stadionie Gryfa o godzinie 12:30 z GKS-em Linia. Zbiórka wszystkich zawodników o godzinie 11:30.